Zestaw naklejek z hibiskusami czerwonymi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Kolekcja naklejek z kwiatami hibiskusa w odcieniach czerwieni i listkami.

Ilość

Zestaw naklejek składa się z 6 kwiatów w odcieniach czerwieni i pomarańczu, 4 pączków i 7 listków. Wzór może służyć do dekoracji nie tylko pokoju dziecka, ale i salonu, kuchni lub przedpokoju. Hibiskusy można naklejać na ściany, na meble, oraz sprzęty AGD. Arkusze z hibiskusami są dostępne w dwóch rozmiarach: mniejszym S, gdzie kwiaty mają wielkość ok. 20 cm oraz większym M, w którym hibiskusy mają ok. 35 cm. Rozmiary poszczególnych elementów z obu zestawów można sprawdzić w galerii zdjęć.

Kwiaty wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej przy pomocy bezwonnych i nietoksycznych atramentów, które cechuje dodatkowo wodoodporność. Dzięki temu naklejki są odporne na mycie i wycieranie, łatwo je utrzymać w czystości. Hibiskusy mają żywe i wyraziste kolory. Po naklejeniu na ścianę kwiaty sprawiają wrażenie jakby były na niej namalowane akwarelą.

Kwiaty i liście można dowolnie rozmieścić na ścianie tworząc oryginalną ozdobę salonu. Naklejki są wycięte po obrysie, wiec każdy element nakleja się osobno. Przykładowa kompozycja z wykorzystaniem wszystkich kwiatów i liści widoczna jest na zdjęciu poniżej:

MT-HIB_CZE-S

Specyficzne kody

Zobacz także