Zestaw naklejek z hibiskusami różowymi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Kolekcja naklejek z kwiatami hibiskusa w odcieniach różu i listkami.

Ilość

Arkusz naklejek składa się z zestawu 6 kwiatów w odcieniach różu, 4 pączków i 7 listków. Dzięki swojej uniwersalności, wzór ten z powodzeniem może stanowić ozdobę salonu, przedpokoju, sypialni lub kuchni. Kwiaty można naklejać na dowolną gładką powierzchnię, nie tylko na ściany, ale też na meble, pudełka czy sprzęty AGD. Zestawy są dostępne w dwóch rozmiarach: mniejszym S, gdzie kwiaty mają wielkość ok. 20 cm oraz większym M, w którym hibiskusy mają ok. 35 cm. Szczegółowe rozmiary wszystkich elementów poszczególnych zestawów można sprawdzić w galerii produktu.

Kwiaty wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej przy pomocy bezwonnych i ekologicznych atramentów, które dodatkowo są wodoodporne. Dzięki temu naklejki są odporne na mycie i wycieranie, łatwo je utrzymać w czystości. Hibiskusy mają wyraziste, żywe kolory, po naklejeniu na ścianę sprawiają wrażenie jakby były na niej namalowane.

Z kwiatów i liści można stworzyć niepowtarzalna dekorację pokoju. Naklejki są wycięte po obrysie, wiec każdy element nakleja się osobno. Przykładowa aranżacja z wykorzystaniem wszystkich kwiatów i liści widoczna jest na zdjęciu poniżej:

MT-HIB_ROZ-S

Specyficzne kody

Zobacz także