Zestaw naklejek z króliczkami ze słodyczami

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Kolekcja nalepek ściennych do pokoju dziecięcego z królikami i donutami i innymi słodyczami.

Ilość

Zestaw naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego przedstawia króliczki ze słodyczami: donutami, makaronikiem, piernikiem itp. Wzory utrzymane są w pastelowych odcieniach szarości i różu, mogą stanowić ozdobę pokoju zarówno chłopca jak i dziewczynki. Łącznie zestaw zawiera 10 naklejek.

Wzór ten jest dostępny w dwóch wariantach: mniejszym rozmiarze S oraz większym M. Wielkość poszczególnych elementów można sprawdzić w galerii produktu.

Króliki są wydrukowane bezpiecznymi dla środowiska atramentami na matowej folii samoprzylepnej. Wydruk ładnie rozprasza światło i ma przyjemne dla oka kolory, po naklejeniu na ścianę elementy zestawu sprawiają wrażenie jakby były na niej namalowane. Dodatkowym atutem naklejek jest to, że są one odporne na ścieranie i zmywanie, można w razie potrzeby przetrzeć je wilgotną szmatką bez obawy, że ulegną zniszczeniu.

Wszystkie elementy zestawu są wycięte po obrysie i można je pojedynczo umieszczać na ścianie tworząc oryginalną i niepowtarzalną aranżację. Przykładowa kompozycja widoczna jest na zdjęciu poniżej:

MT-KRO-S

Specyficzne kody