Zestaw naklejek z pojazdami budowy

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Zestaw naklejek do pokoju dziecięcego. W skład zestawu wchodzą naklejki przedstawiające pojazdy budowlane takie jak betoniarka, wywrotka, dźwig, koparka, ładowarka i traktor.

Ilość

W skład zestawu wchodzą naklejki przedstawiające pojazdy i maszyny budowlane: koparkę, ładowarkę, wywrotkę, dźwig, traktor i betoniarkę oraz znak drogowy, pachołki, barierki, kupki piasku i kamieni. Łącznie zestaw zawiera ponad 15 naklejek. Wzór sprawdzi się przy dekorowaniu ścian pokoju chłopców. Oprócz ścian ozdobić można również meble, urządzenia czy pudełka na zabawki. Dostępne są dwa warianty zestawów: mniejszy rozmiar S oraz większy M. Rozmiary wszystkich elementów można sprawdzić w galerii produktu.

Nalepki wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej przyjaznymi dla środowiska, bezzapachowymi i nietoksycznymi atramentami. Wydruki mają żywe kolory i ładnie rozpraszają światło. Naklejki są wodoodporne, można je bez obaw przecierać w razie potrzeby wilgotną ściereczką.Wszystkie elementy zestawu są wycięte po obrysie, nie posiadają tła i nakleja się je pojedynczo. Można je rozmieścić na ścianie w dowolny sposób tworząc unikalną kompozycję. Przykładowa dekoracja widoczna jest na zdjęciu poniżej:

MT-BUD-S

Specyficzne kody