Zestaw naklejek ze stworzeniami morskimi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Zestaw naklejek do pokoju dziecięcego. W skład zestawu wchodzą naklejki przedstawiające zwierzęta z morskich głębin: wieloryba, delfina, narwala, żółwia, meduzę, ośmiornicę, najeżkę, konika morskiego oraz koralowca, rozgwiazdy i bąbelki powietrza.

Ilość

W skład zestawu wchodzą naklejki przedstawiające zwierzęta z morskich głębin: wieloryba, delfina, narwala, żółwia, meduzę, ośmiornicę, najeżkę, konika morskiego oraz koralowca, rozgwiazdy i bąbelki powietrza . Łącznie zestaw zawiera 11 naklejek ze zwierzętami. Wzór jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się przy dekorowaniu ścian pokoju chłopców i dziewczynek. Oprócz ścian ozdobić można również meble, urządzenia czy pudełka na zabawki. Dostępne są dwa warianty zestawów: mniejszy rozmiar S oraz większy M. Rozmiary wszystkich elementów można sprawdzić w galerii produktu.

Nalepki wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej przyjaznymi dla środowiska, bezzapachowymi i nietoksycznymi atramentami. Wydruki mają żywe kolory i ładnie rozpraszają światło. Naklejki są wodoodporne, można je bez obaw przecierać w razie potrzeby wilgotną ściereczką.Wszystkie elementy zestawu są wycięte po obrysie, nie posiadają tła i nakleja się je pojedynczo. Można je rozmieścić na ścianie w dowolny sposób tworząc unikalną kompozycję. Przykładowa dekoracja widoczna jest na zdjęciu poniżej:

MT-OCE

Specyficzne kody