Zestaw naklejek ze Zwierzętami w balonach

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Kolekcja nalepek ściennych do pokoju dziecięcego ze zwierzątkami w balonach.

Ilość

Zestaw naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego przedstawia zwierzątka w balonach, chmurki, kwiaty i baloniki. Wzory utrzymane są w odcieniach szarości i pomarańczu, dzięki temu naklejki są uniwersalne i mogą stanowić ozdobę pokoju zarówno chłopca jak i dziewczynki. Nalepki w tym zestawie przedstawiają żyrafę w balonie, misia w balonie oraz liska, słonia, królika, misia z prezentem oraz kilka chmurek, kwiatów, listków i pojedynczych baloników.

Wzór ten jest dostępny w dwóch wariantach: mniejszym rozmiarze S oraz większym M. Wielkość poszczególnych elementów można sprawdzić w galerii produktu.

Zwierzątka są wydrukowane bezpiecznymi dla środowiska atramentami na matowej folii samoprzylepnej. Wydruk ładnie rozprasza światło i ma przyjemne dla oka kolory, po naklejeniu na ścianę elementy zestawu sprawiają wrażenie jakby były na niej namalowane. Dodatkowym atutem naklejek jest to, że są one odporne na ścieranie i zmywanie, można w razie potrzeby przetrzeć je wilgotną szmatką bez obawy, że się zniszczą.

Wszystkie elementy zestawu są wycięte po obrysie i można je pojedynczo umieszczać na ścianie tworząc oryginalną i niepowtarzalną aranżację. Przykładowa kompozycja widoczna jest na zdjęciu poniżej:

MT-ZW_BAL

Specyficzne kody

Zobacz także