Zestaw naklejek z Jednorożcami

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Komplet naklejek ściennych z jednorożce do pokoju dziewczynki.

Ilość

Zestaw składa się z czterech naklejek ściennych przedstawiających jednorożce oraz kilkunastu różnorodnych elementów takich jak różdżka, gwiazdki, buteleczki, serduszka i inne. Naklejki przeznaczone są do dekorowania ścian, mebli oraz pudełek na zabawki. Zestaw utrzymany jest w pastelowej kolorystyce, z dominującym odcieniem różowym i miętowym, dlatego doskonale nada się do ozdobienia pokoju dziewczynki.

Komplet dostępny jest w dwóch rozmiarach: mniejszym S i większym M. Wielkość poszczególnych elementów wchodzących w skład zestawów można sprawdzić w galerii produktu.

Nalepki są wydrukowane na matowej folii samoprzylepnej przy pomocy ekologicznych atramentów, które są nietoksyczne i bezwonne. Zarówno folia jak i atramenty są wodoodporne, wydruk jest więc odporny na mycie i ścieranie, łatwo go utrzymać w czystości. Poszczególne elementy są wycięte po konturach, naklejki wiec nie posiadają tła ani białych obwódek, są od razu gotowe do umieszczenia na ścianę. Jednorożce nakleja się pojedynczo co pozwala na stworzenie dowolnej kompozycji, przykładowa aranżacja na zdjęciu poniżej:

wizualizacja.jpg

MT-JED

Specyficzne kody

Zobacz także