Zestaw naklejek z Peoniami purpurowymi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Naklejki ścienne z purpurowymi piwoniami do pokoju dziewczynki.

Ilość

Arkusz naklejek ściennych z piwoniami w kolorze purpurowym wraz z listkami.

W skład zestawu wchodzi pięć piwonii purpurowych, trzy kremowe oraz osiem listków różnej wielkości. Nasze naklejki wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie posiadają tła i jeszcze lepiej wpasowują się w wybraną powierzchnię, wyglądają jak namalowane. Będą idealna dekoracja w pokoju małej księżniczki lub w romantycznej sypialni. Naklejki wykleja się z arkusza pojedynczo i można je rozmieścić na wybranej powierzchni w dowolny sposób co skutkuje niepowtarzalną instalacją.

2.jpg

Przedstawione piwonie można zakupić w dwóch rozmiarach, mniejszym S oraz większym M. Dokładne wymiary kwiatów znajdują się w galerii produktu. 

Produkowane przez nas naklejki drukowane są na matowej folii samoprzylepnej bezwonnymi ekologicznymi tuszami, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska, dlatego bez obaw można nimi dekorować pokoje dziewczynek. Wydruk posiada fakturę płótna oraz przyjemne dla oka kolory, które ładnie rozpraszają światło. Dodatkowym atutem naklejek jest ich wodoodporność i zmywalność. Można je przecierać wilgotną szmatką nie martwiąc się, że ulegną zniszczeniu.

Kwiaty mogą służyć nie tylko jako dekoracja ściany, sprawdzą się idealnie również na drzwiach, meblach czy plastikowych koszach na zabawki. Ważne aby wybrana powierzchnia była gładka, oczyszczona i odtłuszczona.

Na poniższym zdjęciu przedstawiamy przykładową wizualizację z wykorzystaniem całego kompletu.

wizualizacja.jpg

MT-PEO_PUR-100

Specyficzne kody

Zobacz także