Zestaw naklejek z Peoniami różowymi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Kolekcja naklejek z kwiatami peoni w odcieniach różu i listkami.

Ilość

Arkusz naklejek składa się z zestawu pięciu kwiatów piwonii w odcieniach różu i trzech w kolorze ecru oraz liści. Dzięki swojej uniwersalności, wzór ten z powodzeniem może stanowić ozdobę salonu, przedpokoju, sypialni lub kuchni. Kwiaty można naklejać na dowolną gładką powierzchnię, nie tylko na ściany, ale też na meble, pudełka czy sprzęty AGD. Zestawy są dostępne w dwóch rozmiarach: mniejszym S, gdzie kwiaty mają wielkość ok. 20 cm oraz większym M, w którym peonie mają ok. 30 cm. Szczegółowe rozmiary wszystkich elementów poszczególnych zestawów można sprawdzić w galerii produktu.

Kwiaty wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej przy pomocy bezwonnych i ekologicznych atramentów, które dodatkowo są wodoodporne. Dzięki temu naklejki są odporne na mycie i wycieranie, łatwo je utrzymać w czystości. Peonie mają przyjemne pastelowe kolory, po naklejeniu na ścianę sprawiają wrażenie jakby były na niej namalowane.

Z kwiatów i liści można stworzyć niepowtarzalna dekorację pokoju. Naklejki są wycięte po obrysie, wiec każdy element nakleja się osobno. Przykładowa aranżacja z wykorzystaniem wszystkich kwiatów i liści widoczna jest na zdjęciu poniżej:

Peonie rozowe wizualizaja.jpg

MT-PEO_ROZ-100

Specyficzne kody

Zobacz także