

W skład kompletu wchodzi pięć naklejek z dinozaurami takimi jak t-rex, triceratops, pterodaktyl czy diplodok. Doskonale nadadzą się one do dekoracji pokoju zarówno chłopców jak i dziewczynek. Nalepki mogą być umieszczane na dowolnej gładkiej powierzchni takiej jak ściana, meble oraz pudełka na zabawki.
Arkusze są dostępne w dwóch rozmiarach: mniejszym S, w którym wysokość dinozaurów waha się pomiędzy 17 a 39 cm oraz większym M, w którym elementy mają między 23 a 53 cm. Wielkość poszczególnych elementów zestawów można sprawdzić w galerii produktu.
Wszystkie dinozaury są wycięte po obrysie, nie mają tła ani białej obwódki i są od razu gotowe do naklejenia. Nalepki mają przyjemne pastelowe kolory, a dzięki wydrukowaniu ich na matowej folii, ładnie rozpraszają światło. Dodatkowo naklejki są wodoodporne oraz odporne na ścieranie i mycie dzięki zastosowaniu wodoodpornych ekologicznych atramentów.
Dinozaury można naklejać pojedynczo tworząc niepowtarzalną kompozycję, przykład poniżej: