Zestaw naklejek ze zwierzętami z sawanny

59,97 zł
Brutto
Rozmiar

Arkusz naklejek ściennych dla dzieci ze zwierzętami z sawanny. 

Ilość

Arkusz naklejek do dekoracji pokoju dziecięcego przedstawiający zwierzęta z sawanny. Komplet zawiera naklejki przedstawiające lwa, zebrę, słonia, żyrafę oraz strusia. Zwierzęta mogą udekorować nie tylko ścianę, ale również meble oraz urządzenia RTV i AGD. Ważne aby powierzchnia, na którą chcemy nakleić naklejki była gładka. Dzięki naszym naklejkom można stworzyć niepowtarzalną dekorację w pokoju miłośnika dzikich zwierząt.

Zwierzęta znajdujące się w komplecie są bardzo realistyczne. Po umieszczeniu ich na wybranej płaszczyźnie wyglądają  jakby były namalowane, zawdzięczamy to wycięciu naklejek po obrysie. Zwierzęta nie posiadają również białej obwódki dzięki czemu jeszcze lepiej wpasowują się w tło.

Na arkusz naniesiony jest papier transportowy, który umożliwia naklejenie pojedynczej naklejki w całości bez obawy o jej rozerwanie. Szczegółowa instrukcja znajduje się w sekcji Naklejanie.

Nalepki wydrukowane są przy użyciu bezwonnych przyjaznych dla środowiska tuszy a co za tym idzie są również bezpieczne dla dzieci. Atrament jest odporny na zmywanie i przecieranie wilgotną szmatką dzięki czemu łatwo utrzymać naklejki w czystości.

Zestaw można zakupić w dwóch rozmiarach M i L. Dokładne wymiary wszystkich zwierząt znajdują się w galerii produktu.

53zwierzęta.png

 Na powyższym zdjęciu przedstawione zostało przykładowe rozmieszczenie naklejek.

MT-SAW-M

Specyficzne kody