Zestaw naklejek ze Zwierzętami wiejskimi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Arkusz naklejek ze zwierzętami gospodarskimi na ścianę do dekoracji pokoju dziecięcego.

Ilość

Zestaw naklejek zawierający zwierzęta gospodarskie do dekoracji pokoju dziecięcego. Komplet nalepek zawiera następujące zwierzęta: krowę, konia, osła, świnki, owce, indyka, królika, kaczkę z kaczętami oraz kurę z kurczakami. Dzięki swojej uniwersalności będą pasowały do pokoju zarówno chłopca jak i dziewczynki. Naklejki można umieszczać nie tylko na ścianach, ale również na meblach, drzwiach oraz sprzęcie RTV i AGD.

Zwierzątka znajdujące się na naklejkach po wydrukowaniu wycięte są po obrysie, dzięki czemu po przyklejeniu na wybraną powierzchnię sprawiają wrażenie jakby były na niej namalowane. Utrzymane są w przyjemnej dla oka kolorystyce i ładnie rozpraszają światło. Naklejki z arkusza wykleja się pojedynczo co daje możliwość dowolnego rozmieszczenia na wybranej powierzchni.

naklejanie kura.jpg

Naklejki wydrukowane są za pomocą bezzapachowych atramentów, dlatego też są bezpieczne dla dzieci. Dodatkowym atutem nalepek jest ich wodoodporność, w razie potrzeby można je czyścić wilgotną szmatką.

Arkusz ze zwierzątkami dostępny jest w dwóch wielkościach. Mniejszym czyli S i większym M. Szczegółowe wymiary pojedynczych naklejek dostępne są galerii produktu.

Na poniższym zdjęciu przedstawione zostało przykładowe rozmieszczenie naklejek z całego kompletu.

                                                                                                                                                                                       

wizualizacja gospodarcze.png

MT-FARM-S

Specyficzne kody

Zobacz także