Zestaw naklejek ze Zwierzętami leśnymi

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Komplet nalepek ściennych ze zwierzętami leśnymi do pokoju dla dzieci.

Ilość

Zestaw naklejek na ścianę dla dzieci zwierzęta leśne.

W skład zestawu wchodzą nalepki na ścianę przedstawiające niedźwiedzia, sarnę, lisa, sowę, wiewiórkę, jeże, mysz polną, zająca, burunduka oraz pojedyncze liście, żołędzie, grzyby i owoce leśne. Dekoracja jest uniwersalna, pasuje zarówno do pokoju chłopca i dziewczynki. Będzie idealnym rozwiązaniem dla rodzeństwa dzielących jeden pokój. Naklejki można umieszczać na gładkiej powierzchni między innymi na ścianie, meblach czy pojemnikach na zabawki.

Elementy zestawu wycięte są po konturze, nie posiadają tła. Mają przyjemne kolory co jest ich dodatkowym atutem. Po naklejeniu na wybraną powierzchnię wyglądają jakby były namalowane. Dzięki możliwości pojedynczego odklejania naklejek z arkusza można stworzyć niepowtarzalną kompozycję.

zdjecie 3.jpg

Nalepki wydrukowane są bezwonnymi atramentami przyjaznymi dla środowiska a co za tym idzie bezpiecznymi dla ludzi. Wydruk jest wodoodporny i odporny na przecieranie, można go czyścić bez obawy o zniszczenie.

Arkusz dostępny jest w dwóch rozmiarach. Mniejszym S i większym M. Szczegółowe informacje dotyczące rozmiarów pojedynczych zwierzątek znajdują się na zdjęciu w galerii.

Na wizualizacji poniżej przedstawione zostało przykładowe rozmieszczenie naklejek na ścianie.

Wizualizacja Zwierzątka leśne.jpg

MT-LAS-S

Specyficzne kody

Zobacz także