Zestaw naklejek z Kosmosem

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Zestaw naklejek dla chłopców z motywem kosmosu.

Ilość

Zestaw naklejek na ścianę z motywem kosmosu do chłopięcego pokoju. Będą idealną dekoracją w pokoju małego astronauty. Naklejki są bardzo realistyczne, zadowolą najbardziej wymagającego fana wszechświata.

Nalepki mają delikatne kolory, które ładnie rozpraszają światło. Po naklejeniu na ścianę wyglądają jakby były na niej namalowane. Nalepki wydrukowane są na matowej folii ekologicznymi tuszami bezpiecznymi zarówno dla ludzi jak i środowiska. Elementy z arkusza wykleja się pojedynczo i umieszcza w wybranym miejscu. Są one wycięte po obrysie dzięki czemu po naklejeniu idealnie wpasowują się w tło. Dzięki możliwości samodzielnego rozmieszczenia naklejek na wybranej powierzchni mogą tworzyć niepowtarzalną kompozycję

Zestaw zawiera dwóch kosmonautów, rakiety, statek kosmiczny, planety oraz gwiazdy. Naklejki można nakleić między innymi na ściany, meble czy drzwi. Komplet naklejek dostępny jest w dwóch rozmiarach, mniejszy to S i większy M. W zestawie M dostępna jest dodatkowa rakieta. Szczegółowe wymiary elementów z arkusza znajdują się na zdjęciu zamieszczonym w galerii produktu.

Poniżej przedstawione zostało przykładowe rozmieszczenie naklejek na ścianie z wykorzystaniem wszystkich elementów z rozmiaru M.

Wizualizacja dekoracji z wykorzystaniem naklejek z zestawu Kosmos o rozmiarze M

MT-KOS-S

Specyficzne kody

Zobacz także