Zestaw naklejek z domkami

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Arkusz naklejek ściennych do pokoju dziecięcego z domkami.

Ilość

Zestaw składa się z naklejek ściennych przedstawiających domki, góry, drzewka i chmury. Naklejki świetnie sprawdzą się jako dekoracja pokoju chłopca lub dziewczynki. Nalepkami można ozdobić ściany, szafki, pojemniki na zabawki lub dowolną gładką powierzchnię.

Arkusze z domkami dostępne są w dwóch rozmiarach, mniejszym S oraz większym M. Wielkość poszczególnych elementów w zestawach można sprawdzić na rysunku poglądowym w galerii produktu.

Wszystkie elementy zestawu są wycięte i można je naklejać pojedynczo, tworząc na ścianie niepowtarzalną kompozycję. Przykładowa dekoracja widoczna jest na zdjęciu poniżej - w wizualizacji zostały wykorzystane wszystkie naklejki z arkusza.

wizualizacja arkusz domki.jpg

Naklejki z domkami wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej przy pomocy nietoksycznych atramentów, które nie mają zapachu i są przyjazne dla środowiska i ludzi. Wydruki mają przyjemne pastelowe kolory w chłodnej tonacji, dodatkowo ładnie rozpraszają światło. Kolejną cechą zarówno wydruku jak i folii jest wodoodporność - nalepki łatwo utrzymać w czystości i można je wycierać.

Naklejki z domkami są spójne z innymi naszymi wzorami: z balonami i samolotami. Z wykorzystaniem wszystkich trzech zestawów można stworzyć wyjątkowo bogatą aranżację pokoju dziecka, jak na zdjęciu poniżej;

wizualizacja arkusz mix.jpg

MT-DOM-S

Specyficzne kody

Zobacz także