Zestaw naklejek z samolotami

44,97 zł
Brutto
Rozmiar

Komplet naklejek na ścianę z samolotami do dekoracji pokoju dziecka.

Ilość

W skład zestawu wchodzą naklejki na ścianę przedstawiające samolot, śmigłowiec, szybowiec oraz chmurki, które będą idealną ozdobą pokoju chłopca. Produkt przeznaczony jest do naklejania na dowolną gładką powierzchnię, np. ścianę lub meble. Poszczególne elementy są wycięte i gotowe do naklejenia.

Zestawy dostępne są w dwóch rozmiarach - mniejszym S i większym M. Pojazdy w mniejszym rozmiarze mają około 40 cm długości, natomiast w rozmiarze M mają około 60 cm długości. Szczegółowe rozmiary poszczególnych elementów pokazane są na rysunku w galerii produktu powyżej, po wybraniu odpowiedniego rozmiaru.

Naklejki wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej za pomocą bezwonnych atramentów, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Wydruki mają żywe kolory i bardzo ładnie rozpraszają światło. Naklejki są wodoodporne, dzięki czemu naklejki można czyścić, przecierając wilgotną szmatką.

IMG_20200224_101340.jpg

Poszczególne elementy zestawu są wycięte po obrysie i każdy można osobno nakleić tworząc niepowtarzalną kompozycję. Dodatkowo po naklejeniu na ścianę samoloty sprawiają wrażenie, jakby były na niej namalowane. Na zdjęciu poniżej można zobaczyć przykładową aranżację z wykorzystaniem wszystkich elementów wchodzących w skład zestawu z samolotami.

wizualizacja arkusz samoloty.jpg

MT-SAM-S

Specyficzne kody

Zobacz także