Zasady

  1. Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Przy zakupach powyżej 200 zł koszty przesyłki po przedpłacie pokrywa sprzedający.
  2. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności pracownika firmy kurierskiej. W przypadku podejrzenia, że towar został uszkodzony podczas transportu, najlepiej byłoby spisać protokół szkodowy.
  3. Koszt wysyłki widoczny podczas składania zamówienia, zawiera wliczone opłaty za pakowanie i dostarczenie towaru do Klienta.
  4. Koszt wysyłki jest liczony automatycznie według rozmiaru, wagi i liczby produktów. W przypadku wątpliwości co do wyliczonego kosztu wysyłki, prosimy o kontakt telefoniczny 502 819 043 lub mailowy: naklejki@drukant.pl
  5. Standardowe zamówienia złożone do godziny 11:00 wysyłamy zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu roboczym, przy wybranym sposobie płatności: za pobraniem lub opłaceniu zamówienia poprzez przelewy24. W przypadku płatności zwykłym przelewem, przesyłkę wysyłamy w pierwszym dniu roboczym, po wpłynięciu środków na nasze konto bankowe.

Koszty przesyłek

Kurier Inpost


Zamówienia złożone i opłacone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia roboczego.

Sposób
dostawy
Przybliżony
czas realizacji
Cena
Płatność
przelewem
Cena
Za pobraniem
Kurier InPost 1-2 dni 12,00 zł 14,99 zł

Paczkomaty Inpost


Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Lokalizację Paczkomatu w swojej okolicy możesz sprawdzić tutaj.

Sposób
dostawy
Przybliżony
czas realizacji
OgraniczeniaCena
Paczkomaty
InPost
1-3 dni Maxymalny
wymiar: 64 cm
9,50 zł